Autowritetr_

AUDI A3 Allstreet

  • Audi, Avrupa için A3 hatchback’in Allstreet adı verilen yeni bir versiyonunu tanıtıyor.
  • Audi’nin Allroad vagon modellerine benzer şekilde Allstreet, daha yüksek bir sürüş yüksekliğine ve siyah plastik kaplamaya sahip.

Audi, Avrupa pazarı için A3 Allstreet adında yeni bir piyasaya çıkarttı. Ekstra gövde kaplaması ve yükseltilmiş süspansiyonuyla Allstreet, Subaru Impreza hatchback’in yükseltilmiş versiyonu olan Subaru Crosstrek gibi araçların popüler formülünü ve estetiğini takip ediyor , ancak o markanın otomobilinden daha şık.

Allstreet, standart A3’ten 0,6 inç daha yüksek sürüş yüksekliğine sahip ve Audi, daha iyi sürüş konforu için yayları ve amortisörleri daha yumuşak olacak şekilde ayarladığını söylüyor. Süspansiyon kaldırma özelliğinin yanı sıra daha büyük tekerlekler ve lastikler nedeniyle yerden yükseklik 1,2 inç artmış. Tavan rayları, siyah plastik gövde kaplaması ve iç mekandaki uyumlu renk vurguları, her zamankinden daha sağlam olan estetiği tamamlıyor ve çeki kancası da isteğe bağlı.

A3 Allstreet, Avrupa’da hem benzinli hem de dizel motorlarla sunulacak ve bu ay Almanya’da satışa sunulduğunda standart A3 Sportback’ten 1800 € daha pahalı olacak. 

İlgili Yazılar

Otomobil Dünyasına Dair Her Şey