Autowritetr_

Hadise Lexus’un Madrid’deki Sıra Dışı Sanat Galerisi’ne Renk Kattı

Premium otomobil üreticisi Lexus, sevilen şarkıcı Hadise’yi bu kez Madrid’de ağırladı.Lexus’un tamamen yeni modeli LBX’in “Her Günü Sıra Dışı Yapma” mottosuyla gerçekleştirilen etkinliklerin üçüncüsü, İspanya’da Madrid’de özel olarak hazırlanan Sıra Dışı Sokak Galerisi ile yapıldı.

Hadise, Central Plaza’da LBX modelinden ilham alarak tasarlanan Sokak Galerisi’nde keyifli anlar geçirdi. Daha önce Lexus LBX’in Milano ve Londra’daki etkinliklerinde yer alan Hadise, farklı deneyimlerle eğlenceli bir gün daha yaşadı.

Günlük aktiviteleri unutulmaz deneyimlere dönüştüren Lexus, Madrid’deki Plaza de Colon’u Sıra Dışı Sokak Galerisi olarak yeniden tasarladı. Büyük gemi konteynırlarının kullanılmasıyla İspanya’nın başkentindeki günlük bir meydan,LBX’in ruhunu yansıtan olağanüstü bir sanat, tasarım ve teknoloji alanına dönüştürüldü.

Mimar ve iç mimar Fabián Niguez ve duvar sanatçısı Lidia Cao gibi tanınmış prestijli sanatçılar, Madrid’in en sembolik meydanlarından birinde LBX’in farklı yanlarını 3 boyutlu tuvallere yansıttılar. Başarılı sanatçı Hadise ise, bu sanat eserleri arasında dolaşarak pozlar verirken, aynı zamanda adeta sanat galerisinin bir parçası olarak etkinliğe renk kattı.

Lexus LBX Relax Atmosferi tarzını konuşturdu

Lexus LBX ise, Madrid’de eski ve yeninin buluştuğu şaşırtıcı enstalasyonun merkezinde yer aldı. Lexus LBX konuklar tarafından yine büyük bir beğeni toplarken Hadise de araçla birlikte poz vererek modeli inceledi.

İlgili Yazılar

Otomobil Dünyasına Dair Her Şey